Sprzedam sprzęt

Opublikowano 30 grudnia, 2015 | by Zespół infohaft.pl

0

Brother Innov – Is V3

Dzień dobry.

Moja oferta dotyczy sprzedaży hafciarki Brother Innov – Is V3.
Jak wiadomo, firma Brother specjalizuje się już od wielu lat w produkcji doskonałych maszyn do szycia, hafciarek, overlocków i nie tylko.
Sprzęt, który sprzedaję, jest już znany większości osób zajmujących się haftem hobbistycznie i zawodowo. Dobra, wytrzymała maszyna, z wieloma przydatnymi funkcjami. Wydajna – 1050 ściegów na minutę, to jej prędkość maksymalna.
Duży ekran – 7 cali – pozwala na wygodną obsługę. Do tego automatyczne nawlekanie i obcinanie nici, 17 czcionek i 227 wzorów haftów oraz program edycji wzorów. Możliwość wgrywania wzorów przez 2 porty usb.
Przebieg – 417185 wkłuć. Hafciarka jest w doskonałym stanie – w pełni sprawna, nie była nigdy naprawiana ani serwisowana. Użyta kilkanaście razy celem przetestowania haftu na różnych materiałach.

Więcej informacji udzielam drogą mailową.

Osoba zgłaszająca
Katarzyna Peplińska
Email
sferics74@gmail.com
Telefon
511642688


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑