#1975
pb
Participant

Może się rozpędziłem z wybiegami prywatnymi za co przepraszam, jednak sam sobie odpowiedziałeś co w Twoim biznesie jest nie tak, skoro 15 lat siedzisz w hafciarstwie i pracujesz na 1 głowicowej maszynie.
Po prostu nie jest Ci potrzebna większa maszyna bo większość czasu spędzasz na robieniu darmowych programików i wizualizacji i nie pisz proszę że pracownik obsługuje maszynę, bo i tak w to nie uwierzę, przy takich cenach to on by na swój ZUS nie zarobił.
Zajmuję się hafciarstwem od 2004 roku, mój park maszynowy, wygląda trochę inaczej, cwaniakiem nie jestem, ale szanuję pracę swoją i pracowników.
Zresztą kwestię cwaniactwa szybko weryfikują Klienci, mam gro Klientów, którzy raz zrobili „skok w bok” ze względu na cenę.
Z podkulonym ogonem przychodzili spowrotem jak im spierd..ono 400 polarów
lub 100 soft-shelli.
Czy uważasz za cwaniaka kogoś kto chce żeby maszyny zamortyzowały się w normalnym okresie, zarobiły na mnie i pracowników?

Co do programów, 90% naszej produkcji to wykroje na ubrania robocze i gotowe produkty dla firm. Logotypy nie są zbyt skomplikowane i robimy je we własnym zakresie, skomplikowane wzory zlecam i płacę 200-500zł za program z uśmiechem na twarzy, bo jak widzę efekt to naprawdę się cieszę że robimy takie ładne rzeczy.
To co Ty wrzuciłeś tu jako program, jestem w stanie także zrobić w ciągu godziny, ale pytanie po co?
Jeżeli widzę że nie zrobię czegoś dobrze, to zlecam to komuś kto umie to zrobić.
Tu przykład
link

Jeżeli chodzi o zrównanie mnie z ziemią, proszę bardzo, równaj Pan – mam to w d..e


Back to Top ↑