#4228
M
Participant

Dokładnie nie mogę napisać, chodzi o haft na małych rzeczach, jak np skarpetki, ale tez koszulki (dodatkowo bo kupa tego jest wszędzie) i inne niestandardowe rzeczy. Chcemy zrobić własną markę ciuchow w niszy która znalazłem. Wiec plan jest żeby zrobić kilka pierwszych partii, każdy wzór po nakładzie ze 100szt. Jak wypali bardzo dobrze to zlecimy szwalni szycie, jak tylko jako tako to dalej będziemy sami wyszywać. Głównie zależy mi na szybkości i bez awaryjności. Zaprogramowanie haftu na ciuchy będziemy zlecac firmie który była tu na forum polecana. Program kupimy żeby sie uzyc, ale nikt z nas nie ma zdolności graficznych wiec wątpią żebyśmy cos dobrego sami wytrugali… Zastanawiam sie tez nad ploterem amatorskim, bardzo robi na nas wrażenie tzw haft 3D czyli wielowarstwowy albo z pijanką.

Jako ze obracam sie w militarnych klimatach to może dodatkowo cos z tego (naszywki z rzepem mnie troche odrzucają bo trzeba je kleic i obszyc, kupe paprania sie a zysk niewielki…) jakies stopnie odznaczenia bardziej (cos czego nie ma na rynku), przy większym polu szycia to loga oddziałów jako flagi. Kontakt z jedna AR mamy bardzo dobry wiec może jakieś zlecenia uda sie wyrwac 🙂

Jak będzie dobra cena i stan uzywanej HCD, oraz będą (w zestawie albo do odkupienia) okragle tamborki (do skarpet itp) to bym wziął, jak nie to sie sklaniam ku HCS z infohaftu. Podzielam obawy szefowej co do używanego sprzętu, cena musi być taka żeby sie opłacało ryzykować płacenie za ewentualny serwis.

Buli, robisz szkolenia albo na praktyki przyjmujesz? 😉


Back to Top ↑