Sprzedam sprzęt

Opublikowano 21 listopada, 2016 | by Zespół infohaft.pl

0

Sprzedam MC9900 z programem JR Outlet powystawowa

OUTLET: Janome MC9900 + program hafciarski Digitizer Jr w outletowej cenie. Kupując ten zestaw u nas zaoszczędzasz 699zł!

Obniżamy cenę ponieważ maszyna pochodzi z naszej ekspozycji, ale praktycznie wygląda jak nowa i nie nosi widocznych śladów użytkowania. Maszyna jest w pełni sprawna i posiada pełną gwarancję. Jeśli liczy się dla Ciebie cena wybierz właśnie tę hafciarkę w naszej outletowej cenie.

Kupując Janome MC9900 otrzymujesz doskonałą domową maszyno-hafciarkę, która sprawdzi się również w pracowni krawieckiej. Dołączony w zestawie program Digitizer Jr sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą zakres możliwości Twojej maszyno-hafciarki.
Program hafciarski Digitizer JR

Janome Digitizer Jr to łatwy w obsłudze program, cały w języku polskim. Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia rysunki lub zdjęcia na hafty. Żeby projektować piękne, oryginalne hafty wystarczy potrafić obsługiwać komputer.
Zapraszam!

Osoba zgłaszająca
Agnieszka Gajewska
Email
sklep@ultramaszyna.com
Telefon
662 182 456


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑