Sprzedam sprzęt

Opublikowano 4 maja, 2021 | by Zespół infohaft.pl

0

Sprzedaż maszyny hafciarskiej SPRINT 6

Ogłoszenie o przetargu nr 6/III/2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do składania ofert w pierwszym przetargu mienia ruchomego Nr 6/III/2021 na „Sprzedaż maszyny hafciarskiej SPRINT 6, numer fabryczny 81464, rok produkcji 2018 r., producent STICKMASCHINEN GESELLSCHAFT MBH będącej własnością Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o.”.

Oferty pisemne należy przesłać na załączonym do niniejszego ogłoszenia Formularzu oferty (Załącznik nr 1) w terminie do dnia 14 maja 2021 r. (włącznie) w formie fotokopii bądź skanem na adres mailowy Organizatora Przetargu tj. przetarg@pfp.gda.pl w tytule e-mail wpisując „Oferta w przetargu na sprzedaż maszyny hafciarskiej PFP”.

Zapraszamy również do zapoznania się z Regulaminem przetargów na sprzedaż przejętych na własność rzeczy ruchomych przez Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. – LINK.

Więcej informacji dostępnych jest w poniższym linku:

https://pfp.gda.pl/strona-123-ogloszenie_o_przetargu_nr_6_iii_2021.html

 

OGŁOSZENIE NR 6_III_2021

FORMULARZ OFERTY_ZAŁ. NR 1

KLAUZULA INFORMACYJNA_ZAŁ. NR 2


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑