Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Wilcom – pytanie o haft imitujący ręczne wyszywanie #5098
  stanczak_lukasz
  Participant

  Zapomniałem dodać, że używam Wilcom ES E2

  w odpowiedzi na: Happy HCS 1201 – problem z oprogramowaniem #5096
  stanczak_lukasz
  Participant

  Witam.
  Udało się naprawić hafciarkę. Okazało się, że wystarczy wyciągnąć kartę SD na której jest wgrane oprogramowanie hafciarki z panelu sterującego i z powrotem ją włożyć :). Widocznie jest to jakiś błąd w oprogramowaniu lub sprzętowy. Muszę to robić co jakiś czas (po wgraniu okołu 50-60 projektów do hafciarki problem znowu się pojawia) Niestety musiałem się udać z tym do serwisu. Może komuś przyda się ta rada na przyszłość :).

  Pozdrawiam wszystkich.

  w odpowiedzi na: Happy HCS 1201 – problem z oprogramowaniem #4706
  stanczak_lukasz
  Participant

  Niestety nic to nie dało. Wydaje mi się, że to ewidentnie błąd oprogramowania. Mechanicznie wszystko gra. Teraz nawet w momencie przerwania haftu i wyłączeniu maszyny, nie powraca do ostatniej pozycji przerwanej tylko odpala poprzedni projekt jaki był haftowany przed awarią.
  Czy orientujecie się, czy jest możliwość formatu całego oprogramowania (coś w stylu formatu dysk na komputerze) i wgrania nowego? Szukałem wszędzie, ale nic takiego nie znalazłem. Jedynie jest możliwość upgradu. Chciałem, też przywrócić starszą wersję oprogramowania, ale wyskakuje błąd.

  w odpowiedzi na: Happy HCS 1201 – problem z oprogramowaniem #4704
  stanczak_lukasz
  Participant

  Zgłosiłem się do serwisu w poniedziałek. Zobaczymy czy coś poradzą. Niestety mam jedną maszynę i nie mogę realizować zamówień.

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)

Back to Top ↑