Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Walker 3 miesiące temu.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #5483

  embstudio
  Członek

  Nie, nie przekonwertuje Ci herbów automatycznie tak aby nadawało się to do haftu. Potrzeba do tego bardziej zaawansowanego programu. Zadzwoń do P. Karola z infohaftu- powinien Ci wszystko wyjaśnić- co do programu i domowej hafciarki.

  #5484

  pb
  Członek

  Krótko, nawet wilcom es za 20000 zł robi kichę, należy zapomnieć o tej funkcji, automatu można uźywac do dużych wypełnień tatami, np duży napis na plecy, do niczego innego się nie nadaje, do herbów najmniej, herby wcale takie proste nie są jak ci się wydaje.
  Maszyny o których piszesz, bezużyteczne do wielokolorowych herbów.

  #5841

  Walker
  Członek

  Jaki jest koszt przygotowania programu dla loga klubu sportowego ? Pisałem do dwóch osób i wyceniali mi ok 60 – 80 zł brutto za logo. To naprawdę duże kwoty. Kupuję program Janome MBX i sam będę się uczył ale na początek i tak chciałbym zamawiać by nie było kichy. Macie jakich sprawdzonych grafików którzy nie biorą aż tak dużo?

  Przy zakupie programu sprzedawca zapewnia mi szkolenie z obsługi i projektu haftu. Ile czasu zajmuje zaprojektowanie programu pod haft na logo dla początkującego hafciarza ?

  #5842

  buli
  Członek

  68-80 zł brutto dużo? To Ty po prostu za mało bierzesz, kiedyś za herb płaciło się 300-500 zł netto

  #5845

  Walker
  Członek

  Jeśli ktoś zamawia herb na dresach dla drużyny w ilości 15 szt to ile mam mu powiedzieć ? 1000zł ? Bądźmy poważni…
  15 – 20 zł na taki haft to max jaki zapłaci klient.

  Tak więc ponawiam pytanie o czas jaki trzeba będzie spędzić przed komputerem aby przygotować takie logo przez początkującego użytkownika?

  #5848

  buli
  Członek

  nie wiem ile zajmuje początkującemu wykonanie programu, wprawionemu zajmuje to od 20 min do 2 godzin zależnie od stopnia skomplikowania herbu.

  #5856

  Walker
  Członek

  Z pomocą idzie sprzedawca oprogramowania który dla swoich klientów będzie pomagał przygotowywać wzory za 30 zł brutto. Uważam iż jest to uczciwe podejście do sprawy

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.


Back to Top ↑