Aktualności haft komputerowy

Opublikowano 25 czerwca, 2013 | by Zespół infohaft.pl

0

Jak za darmo reklamować się na portalu?

Nasz Portal funkcjonuje już ponad miesiąc i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów i rosnącej popularności. Niemal każdego dnia pozycja naszego portalu polepsza się względem innych wyników w rankingu Google. Spodziewamy się, że niedługo znajdziemy się na pierwszej stronie wśród organicznych wyników wyszukiwania pod hasłem „haft komputerowy”. Stamtąd tylko krótka wspinaczka dzieli nas od najwyższych pozycji.

Dlaczego to robimy?

Wszystko to dla Was drodzy czytelnicy i przedsiębiorcy. Chcemy dostarczyć waszym Klientom możliwość znalezienia firmy hafciarskiej w ich okolicy. Klient może zapoznać się z ofertą przedstawioną we wpisie prezentowanym na Portalu, porównać z ofertami konkurencji i dokonać wyboru z którą firmą chce się skontaktować. Do każdego wpisu w naszej bazie firm poza dowolnym tekstem z informacją o oferowanych usługach i/lub produktach można dodać galerię 4 zdjęć. W galerii warto umieścić swoje logo jako pierwsze zdjęcie, jako następne polecamy zdjęcia realizacji. We wpisie umieszczamy stopkę adresową. Na stronie z wpisem instalujemy formularz kontaktowy i mapkę Google z lokalizacją firmy. Ponadto znajdziemy tam przycisk z linkiem do strony firmowej.

Zależy nam na stworzeniu łatwo dostępnej bazy firm hafciarskich, która będzie przyjazna dla potencjalnego klienta i będzie do niej często wracał. Forma reklamy na portalu branżowym takim jak infohaft.pl jest niezwykle skuteczna ze względu na wysoki poziom zaufania do takiego portalu. Poza tym nieustannie redagujemy nowe, obiektywne artykuły na temat haftu komputerowego, które pomagają naszym czytelnikom jeszcze staranniej, estetyczniej i profesjonalniej wykonywać hafty. To wszystko przekłada się na ogólny wizerunek osób, które reklamują się na naszym portalu. Ponadto nasz portal będzie reklamowany w wielu różnych miejscach w Internecie. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie miało możliwość dowiedzieć się o naszym portalu, bazie, którą tworzymy i firmach, które się u nas reklamują.

Jeśli jeszcze nie dodałeś swojej firmy do naszej bazy 

Nowość! Konkurs na najlepszy haft komputerowy…

Wiemy, że haft komputerowy jest pasją naszych czytelników. Wiemy, że profesjonalnie wykonanym haftem lubią się pochwalić. Wiemy, że nasi czytelnicy – hafciarze to profesjonaliści w swojej branży. Z pasją lubimy łączyć pracę i rozrywkę dlatego…

…ogłaszamy „Konkurs na najlepszy haft”. Zwycięzca otrzyma miesięczną reklamę swojej firmy utrzymywaną na naszym portalu na stronie głównej w dobrze widocznym miejscu. W konkursie wygrywa oczywiście najlepiej oceniany haft przez czytelników portalu. Konkurs rozpocznie się 1 lipca i będzie trwać do 31 lipca b.r. 1 lipca opublikujemy specjalny artykuł, gdzie będziemy mogli dowiedzieć się jak wziąć udział w konkursie i wygrać reklamę na cały miesiąc czerwiec.

Udostępniamy Państwu nowe, niezwykłe narzędzie: Pierwszą Polską Bazę Firm Hafciarskich.Nasza baza gromadzi dane firm hafciarskich z całej Polski. Dzięki temu klienci będą mogli łatwo znaleźć firmę, która oferuje poszukiwane przez nich usługi i jest w ich lokalizacji. To jedyne tego typu miejsce gdzie można znaleźć polskie firmy hafciarskie. Baza jest umieszczona w zakładce Znajdź hafciarnię. Uruchomiliśmy interaktywną mapę polski, dzięki której łatwo zlokalizować firmy w swojej okolicy. Zapraszamy wszystkie firmy zajmujące się wykonywaniem haftu komputerowego do publikowania swoich ofert w naszej bazie.

Tags: , , , ,


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑