Aktualności

Opublikowano 4 listopada, 2016 | by Zespół infohaft.pl

0

Fast Textile: Największe targi tekstylne w Polsce

 

Fast Textile: Największe targi tekstylne w Polsce

W dniach 17-19 listopada w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile – święto branży tekstylnej, które wyznacza przyszłe trendy obejmujące swoim zasięgiem całą Europę Środkową.

Głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży z Polski i zagranicy. Udział w Targach to świetna okazja, aby poznać trendy – wzory, kolorystkę, struktury i surowce na sezon wiosna/lato 2017 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w branży.

III edycja Targów Tekstylnych to aż 350 firm z całego świata! Swój udział zapowiedzieli już producenci i importerzy z Polski, Włoch, Francji, Turcji, Chin, Indii, Bangladeszu, Tajwanu, Portugalii, Danii, Niemiec, Czech, Słowacji, Uzbekistanu, Grecji, Holandii, Białorusi, Estonii, Nigerii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

Przestrzeń III edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile podzielona zostanie na 7 stref branżowych: tkaniny, dzianiny, dodatki/akcesoria, maszyny, przędza, usługi i pawilony międzynarodowe. Wszystkie gorące trendy na sezon wiosna/lato 2017 będzie można poznać w specjalnie przygotowanej, ekskluzywnej Strefie trendów. Nowoczesna ekspozycja będzie zaaranżowana w oparciu o trendy z kolekcji największych światowych domów mody. Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym będzie Forum Tekstylne, gdzie zaplanowano liczne wykłady, szkolenia i prelekcje, dające możliwość dyskusji i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.

Wraz z nadchodzącą edycją Targi Tekstylne przenoszą się do nowej lokalizacji: największego centrum targowo-kongresowego w Europie Środkowej, Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Na centrum składa się 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Ptak Warsaw Expo jest komfortowo usytuowane przy zbiegu najważniejszych dróg krajowych S7 i S8 oraz autostrady A2. Dzięki temu Ptak Warsaw Expo stwarza idealne warunki do spotkań biznesowych na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile do Ptak Warsaw Expo w dniach 17-19 listopada 2016. Godziny otwarcia Targów to 9:00-17:00 (czwartek-piątek, 17-18.11) i 9:00-16:00 (sobota, 19.11).

Pobierz bezpłatny bilet wstępu na Targi na www.fasttextile.com/rejestracja.

e-zapro-fasttextile-pl


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑