Finke P.P.H.U Jowita Janowska


Działamy na Wielkopolskim rynku od ponad piętnastu lat. Naszą domeną jest kompleksowa obsługa w zakresie znakowania, uszlachetniania oraz szycia odzieży.

Największy w regionie park maszynowy, wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz korzystanie z wysokiej klasy materiałów stanowią gwarancję najwyższej jakości jak i terminowości realizacji Państwa zleceń.

Używamy maszyn marki SWF produkcji koreańskiej w różnych wersjach. Umożliwiają one wykonywanie haftów zarówno na wykrojach jak i na gotowej odzieży. Posiadamy też przystawki do haftu na czapkach baseballowych. Możemy haftować na metrażu. Wykonujemy hafty z aplikacją oraz różnego rodzaju naszywki i emblematy.

Szyjemy odzież pod konkretne zlecenia klienta z dzianiny oraz tkanin ciężkich takich jak futra czy polar oraz lekkich- T-shirt, koszulki polo.
Produkujemy własne kolekcje futer sztucznych i skóry ekologicznej.

Zapewniamy:
-krótkie terminy realizacji
-wysoką jakość

Zapraszamy

Email: office@finke.com.pl
Tel. 668197833

Wyślij wiadomość Finke P.P.H.U Jowita Janowska

Wypełnij formularz


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑