Podkarpackie

Opublikowano 4 sierpnia, 2014 | by Zespół infohaft.pl

0

Gamma Sp. z o.o

Nasza firma istnieje na rynku reklamowym od 2004 roku. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku na tego typu usługi, zainteresowaliśmy się haftem komputerowym, co zaowocowało w poszerzanie naszej oferty oraz rozwijaniu pasji, aby trafić w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasz system pracy opiera się na najwyższej jakości wielogłowicowych, przemysłowych maszynach marki Tajima i Happy. Każdego dnia udoskonalany park maszynowy, a dostępne na rynku nowoczesne technologie, sprawiły, że nasze produkty wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Naszym atutem jest przede wszystkim młoda, wykwalifikowana kadra, a także doskonałe zaplecze technologiczne i maszynowe, dzięki którym jesteśmy w stanie rozwijać naszą pasję i dzielić się nią z innymi.

Największym atutem jest doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz doskonałe zaplecze technologiczne i maszynowe.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą w naszym sklepie internetowym: www.sklep.e-haft.pl

Zawierzbie 7C, 39-204 Żyraków
Tel. 502 270 502
Email. dawid@e-haft.pl 


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑