HAKO Sp. z o.o.

Firma HAKO istnieje od ponad 20 lat i specjalizuje się w technice haftu komputerowego. Nasza oferta obejmuje zarówno haft reklamowy, czyli piękne, efektowne zdobienia i aplikacje, jak również produkty przeznaczone dla służb i formacji mundurowych. Wykonamy haft na wszelkiego rodzaju odzieży: czapkach, koszulkach, kurtkach, torbach, plecakach, uniformach, szarfach, maskotkach, ręcznikach, wykrojach ubrań itd. Realizujemy zlecenia (naszywki, pochewki, otoki, dystynkcje, identyfikatory) dla policji, wojska, straży granicznej, państwowej i ochotniczej straży pożarnej, służb leśnych, służby celnej, straży miejskich i gminnych, agencji ochrony oraz wielu innych firm oraz instytucji. Wykonujemy identyfikatory, sztandary, proporce, proporczyki okolicznościowe, hafty do ramek.
Jeśli poszukują Państwo takich produktów, jak emblematy, reklamowe logo, naszywki, sztandary, proporczyki, efektowne zdobienia na odzieży lub galanterii – serdecznie zapraszamy do NAS!
godziny otwarcia biura: poniedziałek-piątek w godz. 8-16

ul. Borzymowska 30, 03-565 Warszawa
Email: hako1@hako.com.pl
Tel. 22 678 09 96

Wyślij wiadomość HAKO

Wypełnij formularz


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Komentowanie jest wyłączone.

Back to Top ↑