Aktualności

Opublikowano 28 września, 2015 | by Zespół infohaft.pl

1

II edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile

Międzynarodowe Targi Tekstylne – Fast Textile to święto branży tekstylnej, które wyznacza przyszłe trendy w rozwoju przemysłu. Głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży z Polski i z zagranicy. II edycja targów dedykowanych branży tekstylnej odbędzie się w Ptak Fashion City w Rzgowie k/Łodzi – w nowej hali Ptak Expo w dniach 25-27 listopada 2015 roku.

Targi tworzą zarówno polscy jak i zagraniczni wystawcy. W nadchodzącej edycji udział weźmie rekordowa liczba wystawców. Swoją obecność dotychczas potwierdziło ponad 200 producentów tkanin i dodatków. Wśród zagranicznych wystawców znajdziemy przedstawicieli m.in. z Turcji, Bangladeszu, Tajwanu, Włoch czy Korei Południowej.

Strefy Branżowe

Wystawcy zaprezentują odwiedzającym trendy – wzory, kolorystykę, struktury, surowce na sezon wiosna/lato 2016 oraz najnowsze technologie wykorzystywane w przemyśle tekstylnym. Przestrzeń najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych – Fast Textile podzielona została na 6 stref branżowych:

  1. Dodatki/akcesoria;
  2. Maszyny;
  3. Tkaniny/dzianiny;
  4. Przędza;
  5. Usługi;
  6. Media.

Na czas II edycji Targów Fast Textile zaplanowano również organizację Pawilonów Narodowych.

Wydarzenia Towarzyszące

Zaproszeni uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość udziału w Forum Tekstylnym. Przygotowane zostały liczne wykłady i prelekcje poświęcone technologiom oraz specjalistycznym strategiom wykorzystywanym w przemyśle tekstylnym. To doskonała okazja do udziału w panelach dyskusyjnych oraz do wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności. 

Patronaty

Międzynarodowe Targi Tekstylne zostały objęte patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, Prezydenta Miasta Łodzi, Stowarzyszenia Włókienników Polskich, ŁARR, TVP Łódź, Łódzkiej Izby Przemysłowo Handlowej, Regionalnego Związku Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej, Instytutu Technologii Bezpieczeństwa Moratex i Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Weź udział!

Jesteś producentem związanym z branżą tekstylną? Zapytaj o dostępność miejsc wystawienniczych! W celu uzyskania informacji prosimy kontakt mailowy: fast.textile@ptakexpo.com lub telefoniczny: 42 235 26 11.

Dla odwiedzających wstęp na Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie: www.rejestracje.ptakexpo.com

 


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Jeden komentarz w II edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑