Aktualności

Opublikowano 14 maja, 2018 | by Zespół infohaft.pl

0

Mamy już 5 lat!!!

W maju Portal InfoHaft.pl obchodzi swoje piąte urodziny.
Kiedy pięć lat temu ukazał się pierwszy artykuł, w polskich mediach nie było fachowej wiedzy na temat tak niszowej branży, jaką jest haft komputerowy.
Inspiracja do stworzenia portalu wyszła od Karola Świderskiego w którym pasja do haftowania nie gaśnie do dziś. Ta własnie pasja stała się punktem zapalnym i uruchomiła lawinę dobrych zdarzeń.
Naszym celem było stworzenie miejsca w internecie, które służyłoby ożywieniu przepływu informacji między hafciarzami z całej Polski, w którym mogliby się wymieniać doświadczeniami, dzielić problemami i wspólnie szukać rozwiązań.
InfoHaft się forum, na którym użytkownicy toczyli przyciągające uwagę dyskusje na tematy stricte techniczne, ale także w dziedzinie design`u czy etyki postępowania podczas prowadzenia swojej działalności gospodarczej.
Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy największym projektem medialnym w dziedzinie haftu komputerowego. Regularnie odwiedza nasz portal około 100 osób dziennie; ponad 1700 osób śledzi nas profil w mediach społecznościowych. Zważywszy na niszowy charakter branży, to duży sukces. Tu szczególne podziękowania należą się Wam, drodzy czytelnicy ????
Rozpędu do pracy dodaje świadomość, że to, co robimy jest ważne i każda ze stron na tej wymianie doświadczeń korzysta.
Portal InfoHaft.pl stał się więc forum spotkań dla ludzi, którzy dzielą tą samą pasję, czy po  prostu pracę. Za co bardzo wam dziękujemy.

 

tort1


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑