Aktualności bezpieczny portal haftu

Opublikowano 13 czerwca, 2013 | by Zespół infohaft.pl

1

Nowa funkcjonalność na Portalu – konta użytkowników, subskrypcje forum i komentarzy

Jakiś czas temu obiecaliśmy, że będziemy się rozwijać i chcemy dotrzymać słowa. Udostępniamy Państwu nową funkcjonalność na naszym portalu. Od tej pory można zarejestrować się na naszym Portalu i po zalogowaniu komentować artykuły, brać udział w dyskusji na forum, subskrybować ulubione wątki i komentarze.

Panel Użytkownika

Teraz każdy może się zarejestrować i zalogować w Portalu. Wystarczy podać email, nazwę użytkownika i hasło. Biorąc udział w dyskusji na forum nie musimy każdorazowo wpisywać adresu email, imienia i strony www. Dane te zostaną uzupełnione automatycznie.

W panelu użytkownika będziesz mógł zmienić swoje dane lub hasło. Aby dostać się do Panelu Użytkownika zaloguj się i kliknij „Profil” w prawej kolumnie portalu pod swoją nazwą użytkownika.

Dlaczego się zdecydowaliśmy na system rejestracji i logowania?

Przede wszystkim z troski o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników naszego portalu. Wystarczy raz się zalogować, by móc w pełni korzystać z oferowanych usług, których będzie więcej i będą rozwijane. Dodatkowo usługa powiadamiania o odpowiedziach artykułach i na forum pomoże nie przegapić żadnej wiadomości.

Subskrypcja komentarzy (Artykuły)

Aby otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach w artykule przed dodaniem komentarza zaznacz opcję „Powiadom mnie o komentarzach” i kliknij „Opublikuj komentarz”.

forum2

Powiadomienia o odpowiedziach w wątkach na forum

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie emailem o nowym poście w temacie który Cię interesuje kliknij Zapisz się teraz na górnej belce wątku na forum. Zobacz zdjęcie poniżej.

forum


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Jeden komentarz w Nowa funkcjonalność na Portalu – konta użytkowników, subskrypcje forum i komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑