Lubelskie no image

Opublikowano 26 listopada, 2013 | by Zespół infohaft.pl

3

Studio Haftu Komputerowego Kniaź Bartłomiej

Firma Studio Haftu Komputerowego zajmuje się wykonywaniem usług w zakresie haftu komputerowego. Nasza oferta skierowana jest zrówno do dużych jak i małych firm, agencji reklamowych, producentów odzieży oraz indywidualnych odbiorców. Działalność naszej firmy obejmuje produkcję haftu komputerowego oraz sprzedaż odzieży reklamowej, odzieży medycznej, roboczej, dla gastronomii jak również produktów przeznaczonych dla slużb i formacji mundurowych. Wykonyjemy hafty na odzieży, czapkach, torbach, pościeli, ręcznikach, wykrojach, szarfach, a także naszywki, emblematy, proporce, flagi itp.

ul. Kawaleryjska 4/20, 20-552 Lublin
Tel. 668 442 122
Email: biuro@haftstudiolublin.pl

Wyślij wiadomość Kniaź Bartłomiej

Wypełnij formularz


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...3 komentarzy w Studio Haftu Komputerowego Kniaź Bartłomiej

  1. Leszek napisał:

    UWAGA !!! OSZUŚCI !!! Zamówiłem u nich plakietki 16.05.14 Przelałem pieniądze. Dziś mamy koniec czerwca a naszywek ani śladu. Na e-maile odpowiadają zdawkowo, wykręcają się problemami z maszyną ale nie chcą oddać pieniędzy. Teraz twierdzą że wysłali, ale nic do mnie nie dotarło. Sprawa trafiła na policję.

  2. Remek 88 napisał:

    Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Praca wykonana na wysokim poziomie, miła obsługa.

  3. Sebastian Specht napisał:

    Jestem bardzo zadowolony z kolejnych naszywek, szczególnie ich jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑