Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #4701
  stanczak_lukasz
  Participant

  Witam,
  Od dłuższego czasu mam spory problem z moją maszyną Happy HCS 1201. Maszyna nie chce czytać plików z USB ani poprzez program Happy Link. Otrzymuje błąd E-108
  http://prntscr.com/998fti
  Według instrukcji jest to błąd nieprawidłowego zapisu pliku. Jednak pomimo formatu pendrive, używaniu innych pendriavów, wgrywanie kilkunastu różnych plików nic to nie daje. Pliki są w formacie DST. Dodatkowo co dziwne, nie ma problemu z uruchomieniem plików, które już są zapisane w pamięci hafciarki. Próbowałem upgrade oprogramowania, ale to nic nie dało (mam obecnie wersję 1.40 oprogramowania). Miałem wcześniej takie problemy, ale po paru resetach, przemianach pendriva wreszcie maszyna załapywała i było OK.
  Czy ktoś może mi doradzić co jeszcze mogę zrobić ?
  Czy jest możliwość całkowitego formatu oprogramowania i wgrania od nowa wszystkiego ? Może zainfekowałem hafciarkę jakimś wirusem.

  Proszę o pomoc.
  Łukasz Stańczak

  #4702
  gregor
  Participant

  A co na to sprzedawca?

  #4704
  stanczak_lukasz
  Participant

  Zgłosiłem się do serwisu w poniedziałek. Zobaczymy czy coś poradzą. Niestety mam jedną maszynę i nie mogę realizować zamówień.

  #4705
  embstudio
  Participant

  Przekonwertuj do formatu .tap i spróbuj wrzucić taki plik.

  #4706
  stanczak_lukasz
  Participant

  Niestety nic to nie dało. Wydaje mi się, że to ewidentnie błąd oprogramowania. Mechanicznie wszystko gra. Teraz nawet w momencie przerwania haftu i wyłączeniu maszyny, nie powraca do ostatniej pozycji przerwanej tylko odpala poprzedni projekt jaki był haftowany przed awarią.
  Czy orientujecie się, czy jest możliwość formatu całego oprogramowania (coś w stylu formatu dysk na komputerze) i wgrania nowego? Szukałem wszędzie, ale nic takiego nie znalazłem. Jedynie jest możliwość upgradu. Chciałem, też przywrócić starszą wersję oprogramowania, ale wyskakuje błąd.

  #5096
  stanczak_lukasz
  Participant

  Witam.
  Udało się naprawić hafciarkę. Okazało się, że wystarczy wyciągnąć kartę SD na której jest wgrane oprogramowanie hafciarki z panelu sterującego i z powrotem ją włożyć :). Widocznie jest to jakiś błąd w oprogramowaniu lub sprzętowy. Muszę to robić co jakiś czas (po wgraniu okołu 50-60 projektów do hafciarki problem znowu się pojawia) Niestety musiałem się udać z tym do serwisu. Może komuś przyda się ta rada na przyszłość :).

  Pozdrawiam wszystkich.

  #6878
  gheba
  Participant

  Witam, mam taki sam problem, po aktualizacji oprogramowania w HCS 1201 do wersji B2.16.00 przy próbie wczytania projektu z pendrive wyskakuje błąd E-108. Czy ktoś może pomóc?

  Pozdrawiam

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Back to Top ↑