Usługi krawieckie GUZICZEK Agnieszka Wiśniewska

Usługi Krawieckie GUZICZEK pragną zaoferować Państwu haft komputerowy na produktach reklamowych oraz odzieży. Możliwość również uszycia np koszulek, bluz lub innych gadżetów reklamowych.
Tylko u nas znajda Państwo oryginalne pomysły na prezenty z okazji Chrztu, narodzin dziecka, urodzin, imienin i innych świąt bliskich osób!
Oferujemy ciekawe wzory, niepowtarzalne rozwiązania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów. Naszą ofertę tworzymy tak, aby była dostępna dla każdego, szeroka gama produktów i duży wachlarz cenowy to gwarancja, że każdy znajdzie to czego szuka.
Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości wkuć poprzez skomplikowanie wzoru jak i ilość użytych kolorów. Haft wykonujemy jednymi z najlepszych nici hafciarskich MADERA. Tak wykonany haft gwarantuje doskonałą jakość i trwałość na wiele lat. Nici, którymi są wykonywane hafty są odporne na pranie w wysokiej temperaturze i wyblaknięcie. Jest to dzisiaj jedna z najciekawszych metod na rynku zdobienia odzieży.

Świerkowa 22, 08-110 Siedlce
Email: agnieszkasiedlce@o2.pl
Tel. 512 100 137

Wyślij wiadomość Guziczek

Wypełnij formularz


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑