Wilcom

Najlepszy na świecie program do projektowania wzorów hafciarskich. Prosta obsługa, świetna wydajność i bezkonkurencyjna jakość to główne cechy Wilcom Embroidery Studio E3 z CorelDRAW X6.

Jeśli haft komputerowy i zdobienie odzieży traktujesz poważnie to Wilcom jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby. Oprogramowanie Wilcom przeznaczone jest do projektowania i tworzenia wzorów hafciarskich, edytowania ich, digitalizacji haftu, tworzenia napisów w sposób który jest najkrótszą drogą do zadowolenia Twojego klienta. Bez względu na to, w którą gałąź haftu komputerowego jesteś zaangażowany Wilcom jest produktem dla Ciebie.

Wilcom Embroidery Studio E3

Nowy Wilcom Embroidery Studio E3 with CorelDRAW X6 to rozwiązanie bazujące na profesjonalnym programie dowolnie rozszerzalnym o 18 elementów, które można w każdej chwili dokupić.

składniki dodatkowe programu wilcom

Wybierając Wilcom EMBROIDERY STUDIO E3 with CorelDRAW możesz rozszerzyć swój program o 18 funkcjonalności, których potrzebujesz.

emb-studio-e3-logo

To Twój biznes. Wybierz te Elementy, których potrzebujesz, wtedy, kiedy zechcesz. Zamów 2 lub więcej Elementy i oszczędzaj. Płacisz tylko za funkcje, których używasz.

Za pomocą Wilcom EMBROIDERY STUDIO E3 with CorelDRAW pobudzisz do życia swoje hafty i zdobienia odzieży. Wilcom EMBROIDERY STUDIO E3 w połączeniu CorelDRAW X6 to bezkonkurencyjny system do projektowania i produkcji. Profesjonalni hafciarze i dekoratorzy odzieży całego świata, przyczynili się do jego prostoty i wysokiej jakości. Dzięki temu stworzyliśmy nowy, wyższy standard oprogramowania.

Dlaczego Wilcom jest najbardziej ulubionym oprogramowaniem na świecie?

  • Zawodowi projektanci preferują format pliku Wilcom .EMB 
  • Najbardziej intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie
  • Tworzy piękne efekty na maszynie hafciarskiej zachowując wysoką wydajność
  • Słynie z wysokiej jakości tworzenia napisów
  • Szkolenie i wsparcie jest częścią usługi
  • Oprogramowanie do projektowania wszelkich procesów zdobienia odzieży dzięki integracji z CorelDRAW X6

Kupując nowy program Wilcom otrzymujesz 2 dniowe szkolenie u Ciebie w firmie oraz 6 miesięcy wsparcia za darmo.

wilcom promocja

Jak kupić Wilcom? Masz pytania? Zapytaj o cenę.

Zadzwoń pod numer 504-318-982 lub napisz do nas infohaft@infohaft.pl


Back to Top ↑