Aktualności infohat został dystrybutorem wilcom haft komputerowy

Opublikowano 13 marca, 2014 | by Zespół infohaft.pl

0

Infohaft oficjalnym dystrybutorem Wilcom

Od dnia 1 marca 2014 roku jako portal infohaft.pl zostaliśmy Oficjalnym Dystrybutorem programu Wilcom.

Dlaczego wybraliśmy Wilcom?

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie z tym programem. Przez te lata zdążyliśmy przekonać się, że to bardzo dobre oprogramowanie znacznie ułatwia pracę w hafcie komputerowym. Obracając się wśród ludzi zajmujących się haftem i zdobieniami odzieży zauważyliśmy, że to najchętniej wybierany i ceniony program. Mieliśmy okazję porównać możliwości wielu programów do projektowania haftu komputerowego. Nasz wybór padł na oprogramowanie Wilcom, ponieważ to program o niezwykle wysokiej jakości i dokładności – widocznej po wyhaftowaniu wzoru, której towarzyszy intuicyjna obsługa i prostota.

Zaprosiliśmy do naszego biura przedstawiciela Wilcom. Pan Clement Rhinn przyleciał do nas prosto z Tunezji, aby poznać nas i nasz portal, zweryfikować nasze doświadczenie w hafcie komputerowym i przeprowadzić ciekawe szkolenie dotyczące programu Wilcom. Na szkoleniu poznaliśmy bardzo ciekawe sztuczki, które ułatwiają, automatyzują i przyśpieszają pracę z haftem. Bardzo chętnie będziemy się nimi dzielić na łamach naszego portalu oraz indywidualnych bezpłatnych prezentacji. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się pomóc wielu osobom w ich pracy – sprawić żeby była przyjemniejsza i wydajniejsza.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z promocją na program Wilcom.

Zespół infohaft.pl oraz Clement Rhinn - menadżer z firmy Wilcom


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑