Aktualności imprezy haft komputerowy targi

Opublikowano 21 sierpnia, 2013 | by Zespół infohaft.pl

0

Wrześniowe imprezy!

Postanowiliśmy napisać na naszym portalu o zbliżających się imprezach targowych w najbliższym czasie, które mogą zainteresować naszych czytelników. Imprezy tego rodzaju w naszej lub zaprzyjaźnionej branży nie odbywają się często dlatego warto im poświęcić chwilę uwagi. Możliwe, że niektórzy z Was zechcą odwiedzić np naszych dostawców odzieży na ich stoiskach, bądź poznać jakąś nową technologię znakowania odzieży.

OneDay Roadshow

oneday roadshow
Przedstwiamy OneDay Roadshow, które odbędą się:

  • 03.09 w Warszawie,
  • 04.09 w Katowicach,
  • 05.09 we Wrocławiu,
  • 06.09 w Poznaniu.

Wśród firm, które mogą być naszymi dostawcami odzieży, znajdą się: AVALON SPORTSWEAR, TEXET POLAND, KEYA POLSKA oraz FALK&ROSS. Więcej informacji znaleźć można na http://www.onedayshow.pl/exhibitors.

Festiwal Marketingu

festiwal marketingu
Innym wydarzeniem jest Festiwal Marketingu, który jest połączeniem formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Cały rynek reklamy na jednej powierzchni – od haftu komputerowego po opakowania i wydruki. Organizator informuje na swojej stronie: Festiwal dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu. (…) Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.
Festiwal Marketingu odbędzie się 9-10 września w Warszawie – EXPO XXI. Więcej informacji http://www.festiwalmarketingu.pl/


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑