Aktualności fast-textile

Opublikowano 15 stycznia, 2015 | by Zespół infohaft.pl

0

Zapraszamy na targi FAST TEXTILE w Łodzi.

Już niedługo – począwszy od 21 stycznia b.r. – w Łodzi, stolicy haftu komputerowego rozpoczną się prestiżowe targi tekstylne. To 3 dniowe wydarzenie zwróciło uwagę największych partnerów biznesowych osób zaprzyjaźnionych z haftem komputerowym. Wśród wystawiających się producentów, dystrybutorów, dostawców i innych usługodawców znajdą się firmy, które każdy hafciarz powinien kojarzyć. Jeśli dysponujesz czasem w dniach 21-23 stycznia przyjedź do Łodzi i poznaj nowe narzędzia, materiały i produkty, które zmieniają coraz to nowsze i bogatsze oblicze haftu komputerowego.

Na stronie targów można znaleźć taką krótką informację na ich temat:

PIERWSZA EDYCJA FAST TEXTILE
ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W DNIACH 21-23 STYCZNIA 2015 ROKU
NA TERENIE PTAK FASHION CITY.

FAST TEXTILE BĘDZIE NAJWAŻNIEJSZYM WYDARZENIEM Z BRANŻY TEKSTYLNEJ W POLSCE.

W trzydniowym przedsięwzięciu weźmie udział rekordowa liczba krajowych i zagranicznych producentów, dystrybutorów i importerów tekstyliów, dodatków krawieckich, maszyn oraz będzie miejscem wystawienniczym dla firm usługowych związanych z branżą tekstylną. Podczas targów zaprezentowane zostaną bieżące trendy – wzory, kolorystyka, struktury, surowce oraz najnowsze technologie wykorzystywane w przemyśle tekstylnym.

Międzynarodowe Targi Tekstyliów Fast Textile zaprezentują kompleksową ofertę dla producentów odzieży, obuwia, dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz dla handlowców, którzy będą mieli okazję przeprowadzenia zarówno kontraktacji bieżących, jak i przyszły sezon.

Targi Fast Textile odbędą się w Hali Ptak Expo – najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczo-handlowym w Polsce usytuowanym w samym sercu Ptak Fashion City, w którym funkcjonuje ponad 2 000 polskich producentów odzieży, na przedmieściach Łodzi, przy węźle komunikacyjnym drogi A1 z drogą ekspresową S8.

http://www.ptakexpo.com/fast-textile/


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑