Aktualności

Opublikowano 8 sierpnia, 2014 | by Zespół infohaft.pl

0

Zapraszamy na Targi PROMA EXPO w Bielsku-Białej

Zapraszamy na Targi PROMA EXPO, które odbędą się 30.09.2014 – 01.10.2014 w Bielsku-Białej.

INSPIRUJĄCE SPOTKANIA

Inspirujące spotkania z ludźmi to jest to, na co zawsze warto znaleźć czas. Tysiące specjalistów podczas najważniejszego wydarzenia branżowego w regionie, to na pewno okazja do wielu niezwykle ciekawych rozmów, które zawsze są pierwszym krokiem do nowych pomysłów i innowacyjnych zmian. Wystawcy Proma Expo 2014 jak i Goście wnoszą ze sobą różnorodność i bogactwo eksperckiej wiedzy oraz nowych perspektyw. PROMA NetCoffee w samym centrum wystawy, to miejsce żywych spotkań, idealne dla wymiany doświadczeń, spotkań formalnych i nie formalnych, a także rozmowy z dawno nie widzianymi znajomymi.
W zaawansowanym technologicznie otoczeniu marketingowym, ogromne znaczenie dla sukcesu rynkowego ma zrozumienie nowoczesnego marketingu, poznanie optymalnych rozwiązań reklamowych, poligraficznych, technologicznych dla swojego przedsiębiorstwa. Dla znalezienia się w czołówce swojej branży, nieodzowne jest poznanie inteligentnych rozwiązań marketingowych.

PROMA EXPO to cały Marketing Mix w jednym miejscu. Wspiera uczestników wielowymiarowo w zakresie Profesjonalnych Możliwości Rozwoju, Technologii i Innowacji, Najnowszych Trendów z Pierwszej Ręki, Szkoleń i Wykładów w ramach strefy PROMA KNOWLEDGE.
PROMA EXPO to:
Wielu przedstawicieli firm – ekspertów branży otwartych na rozmowę w jednym miejscu.
W dobie ogromnej ilości informacji o firmach i ich ofertach, odwiedzenie targów daje możliwość znalezienia odpowiednich dla siebie partnerów handlowych i kooperantów oraz wykorzystania najbardziej efektywnej formy kontaktu – face-to-face.
Możliwość zapoznania się z innowacjami i nowościami w świecie poligrafii, reklamy i marketingu.
Sposobność dosłownie dotknięcia ogromnej ilości produktów prezentowanych podczas imprezy.
Pierwszy krok do znalezienia idealnych rozwiązań i podpisania nowych umów.

KTO ODWIEDZI

Trudno wyobrazić sobie nawet mikro przedsiębiorstwo, które mogłoby funkcjonować bez usług lub produktów reklamowych i poligraficznych. PROMA EXPO proponuje przedsiębiorcom i pracownikom doskonałą okazję do zapoznania się z szerokim spektrum oferty branżowej oraz innowacji i nowości na rynku. PROMA EXPO to targi typu „Biznes dla Biznesu”. Goście targów to profesjonaliści szerokiego wachlarza specjalności, obejmującego Marketing, Reklamę, Zarządzanie Marką, IT, Działalność Wydawniczą, Marketing Internetowy, Marketing Cyfrowy, CRM, Media, Rozwój i Planowanie Strategiczne, Finanse, Zarządzanie, Public Relations, Handel Elektroniczny, Marketing Bazy Danych, Identyfikację Wizualną, Szkolenia, Marketing Eventowy, Social Media, Poligrafię Offsetową, Poligrafię Cyfrową, Druk Wielkoformatowy, Usługi Foto, Materiały POS.

ZAKRES TEMATYCZNY PROMA EXPO

POLIGRAFIA

Druk Offsetowy, Druk Cyfrowy, Druk Wielkoformatowy, Druk Fleksograficzny, Materiały i Sprzęt dla Poligrafii, Akcesoria, Usługi, Uszlachetnianie Druku, Media do Druku

FIRMA REKLAMOWA

Agencje Reklamowe, Agencje Eventowe, Upominki Reklamowe, Strony Internetowe, Cloud Computing, Social Media, Systemy CRM, Bazy Danych, Firmy Consultingowe, Reklama Radiowa i Telewizyjna

TECHNOLOGIA DLA REKLAMY

Sitodruk, Tampodruk, Grawer, Haft, Plotery, Druk Sublimacyjny

FOTOGRAFIA I GRAFIKA KOMPUTEROWA

Studia Fotograficzne, Usługi Fotograficzne, Projektowanie Grafiki Komputerowej

REKLAMA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA

Ekrany LED, Reklama Świetlna, Oklejanie Pojazdów, Materiały POS, Systemy Wystawiennicze, Flagi, Maszty, Kasetony, Balony, Namioty, Reklama Mobilna, Systemy Identyfikacji Wizualnej

WYDAWNICTWA, PORTALE I ORGANIZACJE BANŻOWE

Periodyki Poligraficzne, Wydawnictwa Poligraficzne, Miesięczniki Marketingowe i Reklamowe, Wydawnictwa Marketingowe, Portale Poligraficzne, Portale Marketingowe, Organizacje Poligraficzne, Organizacje Reklamowe i Marketingowe

ŻYWY KONTAKT

Targi to idealne środowisko dla ostatecznego odbiorcy do obejrzenia w jednym miejscu całego wachlarza produktów i usług znajdujących się aktualnie na rynku. Dla dostawców to idealne miejsce do pozycjonowania swoich przedsiębiorstw zgodnie z własna strategią. Unikalna Propozycja Sprzedaży podczas targów między wystawcą, a nabywcą finalnym, prowadzi do sprzedaży częściej niż podczas spotkania bardziej formalnego np. w biurze.

A oto dowody:
Ponad 90% kadry kierowniczej uważa, że żywy kontakt jest najbardziej efektywnym narzędziem do zainteresowania potencjalnych klientów swoją ofertą.
86% kadry zarządzającej uważa, że imprezy targowe są drugim, po własnej stronie internetowej, narzędziem co do generowania sprzedaży.
80% kadry zarządzającej uważa, że klienci są skłonni wydawać więcej w firmach, których pracowników znają osobiście.
Przed targami 30% zwiedzających uważa, że jest to najlepsza forma marketingu – kiedy dochodzi do interakcji i jest możliwość porównania różnych ofert, po imprezie ten odsetek wzrasta do 74%.
Przed imprezą 32% zwiedzających uważa, że dokona zakupu pod wpływem wydarzenia, po imprezie ta wartość rośnie do 63%.
Zwiedzający wierzą, że otrzymanie wiadomości z pierwszej ręki powoduje, dużo lepsze zapamiętanie wystawców i ich oferty. Przed targami uważa tak 28% zwiedzających, po targach odsetek rośnie do 65%.

NAJNOWSZA BRANŻOWA WIEDZA

PROMA KNOWLEDGE to kluczowa część targów, podczas wykładów poruszone zostaną najciekawsze i najbardziej aktualne tematy z zakresu marketingu i poligrafii. Organizatorzy przygotowują się z największą starannością do części seminaryjnej, aby uczestnicy z wykładów wyszli zaopatrzeni w najnowszą wiedzę podaną w inspirującej, bardzo naturalnej i zgodnej z praktyką formie.

Big Data i Marketing Cloud to najgorętsze tematy dla każdego marketingowca, a zagadnienie From Web to Print to nowoczesny przewodnik dla wszystkich na co dzień pracujących w branży poligraficznej. Wykłady będą prowadzone przez praktyków branży, pracujących w topowych polskich i światowych firmach, a także przez wykładowców akademickich doświadczonych w biznesie.

Szkolenia techniczne i promocyjne pokażą szerokie spektrum nowości produktów i usług, a także rozwiązań technologicznych dla branży reklamowej i poligraficznej. Będą prowadzone przez dostawców dla obu branż oraz przez firmy poligraficzne i reklamowe.

Temat wiodący PROMA EXPO 2014
Marketing Cloud – wyzwanie firmowego marketingu. Oswajanie Marketingowej Chmury Informacyjnej – wszystko co dotyczy Waszego przedsiębiorstwa w sieci, to duża ilość informacji tak zwanego contentu, w dużej części generowanych poza naszą wiedzą. Jak nad tymi informacjami zapanować? Jak zrobić z nich najlepszy użytek? Na te i inne pytania uczestnicy znajdą odpowiedź podczas szkolenia.
Temat wiodący PROMA EXPO 2014
Big Data – czyli informacje największej objętości, zmienności i różnorodności, jak je przetwarzać, wykorzystać do podejmowania decyzji i optymalizacji działań w małej i średniej firmie. Najgorętszy marketingowy temat ostatnich miesięcy – szkolenie nie do przegapienia.

KONKURS O PLATYNOWĄ AIDĘ

Proma Expo 2014 będzie okazją do wyróżnienia oraz promocji najlepszych firm w poszczególnych sektorach. Laureaci Konkursu Grand Prix Proma Expo otrzymają statuetkę PLATYNOWA AIDA oraz szerokie wsparcie w kampanii nagrodzonego produktu. Wręczone zostaną także wyróżnienia w poszczególnych kategoriach.
Grand Prix Proma Expo 2014 prowadzone jest w następujących kategoriach:
Usługa Reklamowa
Produkt Reklamowy
Produkt Poligraficzny
Technologia lub Urządzenie dla poligrafii i reklamy
Najlepsza Strona Internetowa
Najlepsza Fotografia Reklamowa / Użytkowa
Najlepsza Grafika Reklamowa / Użytkowa
Po zakończeniu targów PROMA EXPO odbędzie się PROMA TOUR – czyli cykl spotkań z liderami biznesu branży poligraficznej i reklamowej, w sześciu największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, podczas których zwycięzcy będą mieli sposobność prezentacji swoich produktów dla precyzyjnie dobranych grup odbiorców w pozostałych regionach Polski.

Więcej informacji na stronie http://promaexpo.pl/


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑