Covid-19 a branża hafciarska

Witajcie hafciarze.
W ostatnich tygodniach spadło na nas coś wyjątkowego czego jeszcze nie doświadczyliśmy na pewno za naszego życia.

Tym czymś jest niewątpliwie straszna choroba rozprzestrzeniona na całym świecie Covid-19. Ta choroba dokucza nam nie tylko w formie zdrowotnej ale również i niewątpliwie w sferze gospodarczej.

Począwszy od pracownika jak i firmy zarówno te małe jak i te wielkie. Ciężko jest w tej chwili komukolwiek oszacować jakie będą skutki długofalowe tej epidemii. Zobaczymy co przyniesie czas ale każdy z nas w tej chwili stanął przed wielkim problemem jak w takiej sytuacji prowadzić firmę w miarę możliwości normalnie i nie dać się finansowo wykończyć wirusowi.

Na pewno każdy z was myśli w tej chwili jak prowadzić dzisiaj hafciarnię. Na pewno nie ma tutaj jakiegoś złotego środka ale myślę,że każdy z was próbuję w jakiś sposób wyjść obronnie z tej sytuacji zwłaszcza, że prawdopodobnie obraz który widzimy na co dzień pozostanie z nami jakiś czas.

Może macie jakieś porady lub przemyślenia napiszcie jak radzicie sobie z prowadzeniem zarówno tej małej jak i tej większej hafciarni w tych trudnych dniach. A może haftujecie na maseczkach ? 🙂
Zachęcam do komentowania i rozmowy na ten temat poniżej artykułu. Dzięki waszym komentarzom może razem będzie nam łatwiej przejść te chwile.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑