Opublikowano 27 stycznia, 2022 | przez Zespół infohaft.pl

HOOP TALENT – przyrząd do tamborkowania

Jeden z problemów jaki spotyka hafciarzy to prawidłowe zapięcie materiału w tamborek. Zgodzicie się ze mną, że spodnia część tamborka potrafi przesunąć się podczas próby zapięcia materiału. Czasem musimy użyć bardzo dużo siły, żeby zapiąć tamborek, innym razem jest zbyt luźno. Oczywiście, doświadczony hafciarz zapnie materiał bez żadnego problemu, dlatego urządzenia, które wam zaprezentujemy mają na celu uprzyjemnić  pracę.

Korzystając z tamborków magnetycznych nie trzeba używać żadnej siły. Ich konstrukcja sprawa, że materiał delikatnie się naciąga. Zastosowane  magnesy neodymowe są tak silne, że bez problemu utrzymają nawet zimową kurtkę. Wprowadzenie takiego rozwiązania do swojej pracowni na pewno ułatwi pracę.

Hoop Talent to urządzenie ułatwiające zapinanie tamborków magnetycznych. Dzięki specjalnej konstrukcji możemy dowolnie skonfigurować miejsce położenia tamborka. Umożliwia to precyzyjne zapięcie tamborka w najróżniejszych miejscach odzieży.

W filmie przedstawiamy prezentację urządzenia.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑