Dam pracę

Opublikowano 24 kwietnia, 2015 | by Zespół infohaft.pl

0

Operator Hafciarki pilnie poszukiwany

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664).
Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Hafciarki (Miejsce pracy : Chorzów)
Zadania: Odpowiedzialność za przebieg procesu haftowania gadżetów reklamowych, Przygotowanie grafik, plików pod wykonanie haftu, Opieka nad podwładnymi oraz nauka procesu haftu.
Wymagania: Doświadczenie na stanowisku wymagającym znajomości techniki haftu i obsługi maszyn haftujących, Znajomość maszyn i programów haftujących, materiałów i specyfiki haftu, Umiejętność pracy w zespole, organizacji i planowania pracy.
Nasz Klient oferuje: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Możliwość szkoleń, podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres katowice@human-hunter.pl w tytule wiadomości podając numer referencyjny OH/DB/CH.
Prosimy o dopisanie klauzuli.
image
Dagmara Bretner
katowice@human-hunter.pl
tel. 533 972 524


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑