Aktualności

Opublikowano 18 września, 2013 | by Zespół infohaft.pl

1

Rozwój portalu

Nasz portal cieszy się rosnącą popularnością. Cieszymy się, że rośnie również aktywność na naszym forum. Fachowcy chętnie dzielą się wiedzą na temat technik haftu, wykorzystywanych materiałów, narzędzi itd.

Nasza baza firm hafciarskich trafi na biurka agencji reklamowych

Celem istnienia portalu infohaft jest nie tylko popularyzacja wiedzy na temat haftu komputerowego, ale również stworzenie bazy firm hafciarskich, którą będziemy udostępniać agencjom reklamowym oraz innym firmom zainteresowanym haftem komputerowym takim jak producenci odzieży. Dzięki temu firmy te będą miały spory wybór hafciarni. Każda firma wpisana do bazy firm hafciarskich ma szansę otrzymywać zamówienia od potencjalnych odbiorców naszej bazy.

Jeśli jeszcze nie wpisałeś swojej firmy hafciarskiej (pracowni haftu komputerowego) teraz jest najlepszy moment na wypełnienie formularza – DODAJ SWOJĄ FIRMĘ DO BAZY FIRM HAFCIARSKICH.


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Jeden komentarz w Rozwój portalu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑