Aktualności

Opublikowano 20 maja, 2013 | by Zespół infohaft.pl

4

Pierwszy Polski Portal Haftu Komputerowego

Z dumą przedstawiamy Pierwszy Polski Portal Haftu Komputerowego. To pierwsza tego typu witryna w polskim internecie.
Nasz portal to miejsce spotkań ludzi z branży hafciarskiej i pasjonujących się haftem komputerowym. Hafciarze będą mogli znaleźć tutaj ciekawe artykuły, porady, testy urządzeń, programów, materiałów i odzieży. Dla tych, którzy planują rozpocząć przygodę z haftem przygotujemy informacje jak otworzyć firmę, jaki wybrać sprzęt i akcesoria. Doświadczeni hafciarze będą mogli swobodnie wymieniać uwagi, dzielić się swoimi opiniami i brać udział w rozbudowie portalu. Co jakiś czas będziemy zamieszczać wywiady ze znanymi osobami z branży, od których z pewnością wiele się dowiemy.
Jest to też miejsce klientów szukających firmy, która świadczy usługi hafciarskie.
Na Tablicy Ogłoszeń będzie można znaleźć anonse dotyczące rynku hafciarskiego – kupię sprzęt, sprzedam sprzęt, akcesoria, dam pracę, szukam pracy.
Na Forum będzie można prowadzić dyskusje i szukać porad i rozwiązań naszych problemów.
W aktualnościach będziemy informować o zmianach na portalu, wywiadach, targach, nowościach w wykonywaniu haftów itd.

Serdecznie zapraszamy
Zespół InfoHaft.pl

Tags: , , ,


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...4 komentarzy w Pierwszy Polski Portal Haftu Komputerowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑