Opublikowano 29 października, 2021 | przez Zespół infohaft.pl

Personalizacja z poziomu maszyny – tekst z polskimi znakami

Personalizacja, to dla niektórych główna droga biznesowa. Zgodzicie się ze mną, że w niektórych przypadkach hafty są bardzo szybkie. Haftując imiona czy inicjały większą część pracy zajmuje nam zaprojektowanie wzoru niż samo haftowanie. Dodatkowo zapisanie projektu na pendrive, potem podróż do hafciarki i wgranie na nią wzoru może stać się irytujące. Czy jest na to jakiś sposób?

Otóż tak! Niektóre maszyny posiadają wbudowane czcionki. Niestety te, jeśli jakieś mają to są one bez polskich znaków i nie mają opcji personalizacji lub takowa jest bardzo uboga.

Przedawniamy wam materiał prezentujący jedną z funkcji hafciarek MEXA. Z poziomu maszyny możemy zapisać dowolny tekst z polskimi znakami w trzech czcionkach. „Ą, ę, ć, ż, ź, ó, ł” nie będą więcej problemem! To nie wszystko, dodatkowo otrzymujemy różne opcje personalizacji tekstu – justowanie, wysokość czcionki, czy ułożenie tekstu – np. w półokrąg.

✔ Szybko

✔ Sprawnie

✔ Przyjemnie

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


O autorze

Zespół infohaft.pl to grupa ludzi pasjonujących się haftem komputerowym. Postanowili założyć wspólny portal, po to by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Łatwo dostępna wiedza to nasze wspólne dobro, które powinniśmy mnożyć i dzielić...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top ↑